Česká kuželkářská asociace - Výsledkový servis

ČKA

Výsledkový servis

TJ Sokol Brandýs nad Labem A

TJ Sokol Brandýs nad Labem A

Výhry / Remízy / Prohry:3 / 1 / 3
Statistiky týmu:2454 / 2562 / 2499
Statistiky hráčů:366 / 493 / 416
Statistiky drah:169 / 256 / 208
Rekord týmu – Doma:2454 / 2479 / 2466
Rekord týmu – Venku:2498 / 2562 / 2524

Hráči

Vyhrané / prohrané body
Hráč
N
Ø
Doma
Venku
Celkem
Pozice
Karel Křenek0450.71/13/1+26(6)
Miloslav Rychetský0436.52/12/2+11(2), 3(2), 4(1), 5(1), 6(1)
Lukáš Kotek1427.00/00/1-11(1)
Filip Knap0420.02/11/201(1), 4(1), 5(4)
František Čvančara0410.32/10/101(1), 3(2), 4(1)
Václav Sommer0418.22/11/0+22(3), 5(1)
Martin Šmejkal0402.01/11/3-22(1), 3(2), 4(3)
Ladislav Sopr2393.00/01/102(1), 5(1)
Pavel Kotek0392.71/11/3-21(2), 2(2), 3(1), 4(1)

Statistiky

Hráč
Max D
Max V
Min D
Min V
Ø D
Ø V
Ø
Σ
Karel Křenek425493394447409.5461.0443.82663
Miloslav Rychetský470456419420444.7434.5438.93072
Lukáš Kotek042704270.0427.0427.0427
Filip Knap420434413413416.0421.3418.72512
František Čvančara439413382413407.7413.0409.01636
Václav Sommer420439379439397.3439.0407.81631
Martin Šmejkal431435377387404.0401.5402.32414
Ladislav Sopr040703790.0393.0393.0786
Pavel Kotek404446369366386.5394.3391.72350

Účast na zápase

Karel Křenek
Miloslav Rychetský
Lukáš Kotek
Filip Knap
František Čvančara
Václav Sommer
Martin Šmejkal
Ladislav Sopr
Pavel Kotek

Vyhrané body

Karel Křenek
Miloslav Rychetský
Filip Knap
Václav Sommer
František Čvančara
Martin Šmejkal
Ladislav Sopr
Pavel Kotek

Zápasy