Česká kuželkářská asociace - Výsledkový servis

ČKA

Výsledkový servis

TJ Tatran Litovel E

TJ Tatran Litovel E

Výhry / Remízy / Prohry:0 / 0 / 6
Statistiky týmu:1276 / 1495 / 1416
Statistiky hráčů:272 / 433 / 354
Statistiky drah:125 / 240 / 177
Rekord týmu – Doma:1426 / 1495 / 1461
Rekord týmu – Venku:1276 / 1445 / 1394

Hráči

Vyhrané / prohrané body
Hráč
N
Ø
Doma
Venku
Celkem
Pozice
Filip Hustý0394.51/13/0+32(3), 4(2)
Martin Hampl1374.61/10/3-31(4), 3(1)
Martin Dočekal0354.00/10/1-23(2)
Martin Karger0346.30/00/3-31(1), 2(1), 4(1)
Radim Ondrejka0324.30/10/2-33(2), 4(1)
Aleš Lipka0318.10/20/4-61(1), 2(2), 3(1), 4(2)
Libor Čamek00.00/00/00–
Ivo Hustý00.00/00/00–

Statistiky

Hráč
Max D
Max V
Min D
Min V
Ø D
Ø V
Ø
Σ
Filip Hustý433402393371413.0388.3398.21991
Martin Hampl403392366352384.5371.3376.61883
Martin Dočekal365343365343365.0343.0354.0708
Martin Karger036203240.0346.3346.31039
Radim Ondrejka338326338309338.0317.5324.3973
Aleš Lipka329375294272311.5319.8317.01902
Libor Čamek00000.00.00.00
Ivo Hustý00000.00.00.00

Účast na zápase

Filip Hustý
Martin Hampl
Martin Dočekal
Martin Karger
Radim Ondrejka
Aleš Lipka

Vyhrané body

Filip Hustý
Martin Hampl

Zápasy