Sokol Přemyslovice
Výhry / Remízy / Prohry:6 / 0 / 0
Statistiky týmu:3161 / 3433 / 3281
Statistiky hráčů:500 / 627 / 547
Statistiky drah:109 / 193 / 137
Rekord týmu – Doma:3161 / 3195 / 3180
Rekord týmu – Venku:3340 / 3433 / 3382
Hráči
Vyhrané / prohrané body | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Hráč | N | Ø | Doma | Venku | Celkem | Pozice |
| Radek Grulich | 0 | 569.4 | 2/0 | 1/2 | +1 | 1(1), 2(1), 4(1), 5(2) |
| Pavel Močár ml. | 0 | 569.2 | 3/0 | 3/0 | +6 | 1(1), 2(3), 4(2) |
| Eduard Tomek | 0 | 556.8 | 1/0 | 1/1 | +1 | 1(1), 2(1), 3(1), 4(1) |
| Michal Oščádal | 0 | 567.1 | 2/1 | 2/0 | +3 | 1(1), 4(2), 5(2) |
| Jan Sedláček | 0 | 555.7 | 2/1 | 1/2 | 0 | 5(1), 6(5) |
| Karel Meissel | 3 | 537.5 | 0/1 | 1/0 | 0 | 3(1), 5(1), 6(1) |
| Miloslav Krejčí | 1 | 523.0 | 0/1 | 0/0 | -1 | 3(1) |
| Pavel Močár | 0 | 520.3 | 1/1 | 0/2 | -2 | 1(2), 3(2) |
| Ondřej Smékal | 2 | 518.0 | 0/1 | 1/0 | 0 | 2(1), 3(1) |
Statistiky
Hráč | Max D | Max V | Min D | Min V | Ø D | Ø V | Ø | Σ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Radek Grulich | 578 | 627 | 551 | 526 | 564.5 | 571.0 | 568.4 | 2842 |
| Pavel Močár ml. | 563 | 594 | 514 | 563 | 537.7 | 579.7 | 558.7 | 3352 |
| Eduard Tomek | 534 | 570 | 534 | 556 | 534.0 | 564.3 | 556.8 | 2227 |
| Michal Oščádal | 545 | 609 | 500 | 568 | 524.3 | 588.5 | 550.0 | 2750 |
| Jan Sedláček | 531 | 575 | 516 | 553 | 525.7 | 565.7 | 545.7 | 3274 |
| Karel Meissel | 536 | 550 | 514 | 550 | 525.0 | 550.0 | 533.3 | 1600 |
| Miloslav Krejčí | 523 | 0 | 523 | 0 | 523.0 | 0.0 | 523.0 | 523 |
| Pavel Močár | 531 | 524 | 509 | 517 | 520.0 | 520.5 | 520.3 | 2081 |
| Ondřej Smékal | 500 | 536 | 500 | 536 | 500.0 | 536.0 | 518.0 | 1036 |
Účast na zápase
Radek Grulich
Pavel Močár ml.
Eduard Tomek
Michal Oščádal
Jan Sedláček
Karel Meissel
Miloslav Krejčí
Pavel Močár
Ondřej Smékal
Vyhrané body
Radek Grulich
Pavel Močár ml.
Michal Oščádal
Eduard Tomek
Jan Sedláček
Karel Meissel
Pavel Močár
Ondřej Smékal