Česká kuželkářská asociace - Výsledkový servis

ČKA

Výsledkový servis

KK Sadská B

KK Sadská B

Výhry / Remízy / Prohry:6 / 0 / 0
Statistiky týmu:2477 / 2813 / 2640
Statistiky hráčů:390 / 515 / 440
Statistiky drah:187 / 279 / 220
Rekord týmu – Doma:2677 / 2765 / 2721
Rekord týmu – Venku:2477 / 2813 / 2600

Hráči

Vyhrané / prohrané body
Hráč
N
Ø
Doma
Venku
Celkem
Pozice
Jan Dušek0455.21/04/0+51(3), 3(1), 6(1)
Jan Renka0454.31/13/0+31(2), 2(2), 3(1)
Jan Renka0443.31/01/1+14(2), 6(1)
Jan Svoboda0439.32/02/2+25(6)
Jaroslav Hojka0434.82/03/1+41(1), 4(1), 6(4)
Jan Suchánek0428.41/03/1+32(3), 3(2)
Miloš Lédl0426.00/20/0-22(1), 3(1)
Marie Šturmová0421.51/02/1+23(1), 4(3)

Statistiky

Hráč
Max D
Max V
Min D
Min V
Ø D
Ø V
Ø
Σ
Jan Dušek493515493410493.0445.8455.22276
Jan Renka484486418438451.0455.3453.62268
Jan Renka468459468403468.0431.0443.31330
Jan Svoboda462485451399456.5435.0442.22653
Jaroslav Hojka465448457409461.0428.3439.22635
Jan Suchánek458477458390458.0421.0428.42142
Miloš Lédl43604160426.00.0426.0852
Marie Šturmová434441434405434.0417.3421.51686

Účast na zápase

Jan Dušek
Jan Renka
Jan Renka
Jan Svoboda
Jaroslav Hojka
Jan Suchánek
Miloš Lédl
Marie Šturmová

Vyhrané body

Jan Dušek
Jan Renka
Jan Renka
Jan Svoboda
Jaroslav Hojka
Jan Suchánek
Marie Šturmová

Zápasy